Відгуки про театр

      Із книги відгуків театру "Зорепад"


        З появою на світ театру "Зорепад" з'явилася ще одна сторінка в Книзі Долі нашої школи. І Ви, Лесю Михайлівно, своїми вчинками і діяннями творите цю Книгу, робите її цікавою і змістовною. Висловлюємо щиру вдячність за те, що творчою працею забезпечуєте гідне місце культурі і сприяєте формуванню високих етичних та естетичних ідеалів наших учнів. Ми отримали незабутні враження і пізнали багато цікавого й прекрасного подивившись вистави, поставлені колективом "Зорепаду". 
      Бажаємо, щоб високі здобутки у Вашій праці зігрівали серця дітей і згуртували їх на добрі справи. Нехай панує гармонія, любов, повага і розуміння у творчому колективі театру. Зичимо здоровя, сил, енергії, крилатих надій і творчих успіхів. 
      Глибоко цінуємо Вашу працю.
Учні 3-Б класу та класний керівник Макарчук Алла Володимирівна

     

 Із книги відгуків театру "Зорепад"


       Незабутні враження на глядачів залишила вистава "Попелюшка" у виконанні наших дітей. Маленькі артисти виконували свої ролі просто на Ура! Хочу зазначити, що багато зусиль, таланту і любові доклала Леся Михайлівна, щоб ось так, на біс, аплодував увесь зал. За що їй низький уклін і щира подяка. Театр "Зорепад" відкриває таланти, які ми ніколи не помічали в наших дітях. Усі юні артисти надзвичайно сталались, і не хочеться виділяти тих, хто майстерніше грав свою роль, щоб не образити інших. Але не можу не відзначити Аліну Поровай, яка чудово зіграла Попелюшку. Ви не помилилися, коли віддали їй цю роль. Коли звучав монолог сирітки, в грудях у мене стислося серце, я просльозився. Повірте, це щиро.
       Дуже хотілося б, щоб театральний гурток не зупинявся на досягнутому. Бажаю "Зорепаду" добра, натхнення, і нових творчих успіхів.
З повагою, Олександр Ясінський


Із книги відгуків театру "Зорепад"            Зірки навіюють мрії...
            Про виставу потрібно писати щойно нею насолодився. Бо емоції розплескаєш поки поздоровиш кожну зірочку, що дарувала тобі на сцені свою любов до театру, української культури, намагалась донести думку та натхнення автора, не підвести режисера. Як можна засмутити того хто навчив тебе керувати словом й дією, розуміти образ й перевтілитись у персонаж. Як можна бути меншим тих надій, які народжувались в колективі від задуму, до репетиції , від розуміння маленької чи великої ролі до вистави. Театр, як зоряне небо з ним мрії о недосяжнім стають реальністю. Про це розповідали нам у невеличкому фільмі про студію її актори. 
            Кожна вистава неповторна. В першій захоплення! Від вистави до вистави менше помилок й більше впевненості у образі яким вже керує актор, а не навпаки. Юні актори театральної студії «Зорепад» наснажили глядачів власним мистецьким азартом вистави-комедії "За двома зайцями". Як скучив зал Немирівського районного будинку культури за глядачем. Сьогодні й він зрадів. Він отримав тепло схвильованих сердець. Він відчув той контакт, що відбувається між виконавцями й залом під час дійства .
            Театрали знають прем’єра містить багато непомітних глядачам помилок. Лише ті хто брав участь у багатьох після прем’єрних виставах скажуть вам, що ці хвилювання й емоції викликані незадоволенням собою й роблять мистецтво театру неповторним. Кожен раз актор знаходить нові барви – це той політ, про який поетичною мовою сказала режисер й керівник театру у епіграфі до вистави. 
          Браво натхненні й талановиті зірочки! Хай театр подарує вам не лише творчий політ, впевненість й вміння робити щасливими інших – він відкриє для вас зоряний шлях реалізованих мрій. 
             Нарешті Немирів дочекався театру. Це велика перемога. Браво! 
Ірина Кононова
    

16 коментарів:

 1. Мені дуже сподобалась вистава «За двома зайцями». Такого величезного задоволення не отримувала уже давно. Кожен актор зіграв свою роль так чудово, що важко було відвести очей від їхньої гри.
  Здається, що перед тобою привідкрили завісу і дозволили доторкнутись до чогось вічного, тому не дивно, що після перегляду залишився присмак ностальгії...Думаю ця вистава не залишить байдужим нікого. Я б залюбки подивилася вдруге, адже воно того варте.
  З кожним своїм візитом на вистави нашого театру переконуюся, що поганих вистав як і поганих акторів у нас немає.
  Тому хочу побажати театру «Зорепад» творчих успіхів, натхнення, терпіння та високих здобутків.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дуже приємно, що після вистави залишились такі позитивні враження. Дякую тобі за участь в роботі театральної студії та за підтримку акторів.

   Видалити
 2. Вистава "За двома зайцями" була неймовірною. Дуже сподобалася гра молодих акторів, їхня жвавість, енергійність. На сцені вони поводили себе спокійно, вільно,невимушено. Костюми і декорації були дуже гарними. Загалом сподобалося все. Бажаю театральній студії "Зорепад" продовжувати в тому ж дусі і знову радувати нас хорошими виставами.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякуємо за теплі слова, за роботу в театральній студії. Чекаємо на наших виставах.

   Видалити
 3. Нещодавно я відвідала виставу учнів 10-А класу 'За двома зайцями'. Ця вистава справила на мене багато вражень, я отримала масу позитивних емоцій. На мою думку, актори зіграли свої ролі на всі сто відстоків, усі великі молодці. Вистава була насичена музикою і танцями, які не давали глядачам сумувати. Велике дякую керівнику театрального гуртка Сич Лесі Михайлівні за те, що вона втілела ідею про постановку саме цієї п'єси.
  Я бажаю театральному гуртку натхнення та більше креативності!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Надзвичайно приємно, що виставу, яку так любить трохи старше за вас покоління, ви так сприйняли. Дякую за співпрацю та підтримку. Завжди чекаємо на вас.

   Видалити
 4. Вистава "За двома зайцями" мені дуже сподобалася. Мені було цікаво спостерігати за грою учнів 10-А класу. Всі гарно вжилися в свою роль, а особливо -Більський Андрій. Я не міг відірватися ні на секунду.
  Бажаю театральній студії "Зорепад" натхнення та терпіння. Обов'язково прийду на наступну виставу театрального гуртка.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякуємо за теплі слова. Щиро раді будемо бачити вас в глядацькому залі. Дякую за роботу в театральній студії.

   Видалити
 5. Кожній людині протягом її життя доводиться грати різні ролі, проте, мабуть, у багатьох із нас хоч раз виникало бажання спробувати втілитися в образ іншої людини, перебуваючи в оточенні творчих людей, проникнутися атмосферою, яка панує в середовищі справжніх акторів. Театральна студія "Зорепад" надає таку можливість усім талантам. Незалежно від віку, учасники шкільного театру можуть приміряти на себе різні образи, боротися зі своїми страхами й здобувати навички у дружньому й веселому колективі під чітким керівництвом людини, відданої своїй справі.
  Мені доводилося ставати свідком магічного процесу створення справжньої вистави від початкового банального прочитування тексту до чуттєвої гри на сцені, від планування декору й різних деталей до найменшого фінального штрихи безпосередньо перед виступом. Дух, який панує у команді акторів справді важко описати, бо це зближення й колосальна підтримка, це стільки смішних і незабутніх моментів, без яких частинки життя втратили б всій колір.
  Кожна вистава "Зорепаду" - своя маленька неповторна історія з новими героями і часом непередбачуваними сюджетами, і кожна залишає у душі глядачів помітний слід. Хочеться лиш побажати студії творчих злетів і побільше натхнення!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Робота над виставою - це командна гра. Як добре, що учні це розуміють. Сподіваємось, що досвід саме командної гри буде корисним нашим випускникам. Дякуємо за співпрацю. Ви завжди будете для нас бажаними глядачами.

   Видалити
 6. Останнім часом більшість вистав поставив саме мій клас, ми були основним акторським складом «Зорепаду». На жаль, роки невпинно йдуть, настав час випуску і завершення нашої театральної кар’єри в школі. Можна довго говорити про те, що я буду сумувати за гуртком, і це правда, але не можна не згадати, що на зміну нам прийшло нове покоління. Судячи з вистави «За двома зайцями», яку десятикласники поставили вже двічі, я можу з упевненістю сказати: наш «Зорепад» в надійних руках! Артистичність, різні емоції, що рікою лилися зі сцени – все це глядач жадібно ловив і з нетерпінням очікував наступної фрази чи дії. Абсолютна тиша в залі під час перегляду вже може багато сказати про майстерність юних акторів, а тиша була ідеальною.
  Я хочу подякувати Лесі Михайлівні Сич за всі її зусилля, без яких «Зорепаду» взагалі б не існувало. А вам, юні актори, я бажаю натхнення і творчих злетів. І не забувайте ходити на репетиції :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Щиро вдячні за таку високу оцінку нашої роботи. Особливо приємно, що ці слова звучать з уст одного з кращих комедійних акторів "Зорепаду". Дякуємо за підтримку і роботу в театральній студії. Завжди чекаємо на вас.

   Видалити
 7. Вистава "За двома зайцями" - це досить повчальна комедія.
  Головний герой показує нам, що буває, коли намагаєшся всидіти одразу на двох стільцях, а також як це жити "на халяву", постійно потрапляючи в різні безглузді ситуації, які сам же і створює.
  А гра акторів вище всяких похвал, особливо виділився звичайно ж Голохвастов. Андрій Більський - талантіще!Впорався зі своєю роллю на всі 100%.
  Бажаю театральній студії "Зорепад" процвітання та високих здобутків!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Приємно, що ви не просто дивились виставу, а й задумалися над її ідеєю. Дякуємо за співпрацю, чекаємо на вас.

   Видалити
 8. Чесно кажучи, я довго й з нетерпінням чекала на виставу "За двома зайцями". Насправді, вона була чудовою і виправдала очікування кожного глядача на всі 100%.
  Акторам прекрасно вдалося перевтілитися в образи їхніх героїв. І Станіславський, безперечно, відповів би їм усім: "Вірю!"Акторська гра принесла надзвичайну насолоду, а після перегляду вистави залишилась купа позитивних емоцій і приємний післясмак, а це головна ознака якості.
  Я пишаюсь тим, що у нашій школі є такі талановиті й творчі діти!Дуже дякую акторам і керівнику театральної студії "Зорепад" за працю, величезні зусилля та задоволення, яке ви усім подарували.
  Бажаю вам успіхів, натхнення, вдячних глядачів та нових досягнень.
  Ви неймовірні!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Думка однолітків завжди важлива для артистів. А коли вони чують таку похвалу - у них виростають крила. Дякуємо за щирісь, за роботу в студії. Завжди чекаємо на виставах.

   Видалити