Вистава "Класна Шапочка"

Класна Шапочка


Класна Шапочка (Нова версія старої казки про Червону Шапочку)

Дійові особи:

Режисер - Демиденко Ірина; 
Помічниця режисера - Укринська Анастасія;
Мама Класної  Шапочки - Більська Марія; 
Матильда, прес-секретар - Педос Софія;
Класна  Шапочка - Шевчук Вероніка; 
Мафіозний бос по прізвиську Матуся - Нікіфоренко Яна;
Охоронець Матусі  по прізвиську Синок - Романюк Сергій; 
Вовк, ватажок банди - Паламар Микола; 
Два зайці - Андрощук Оксана та Корінна Віта; 
Капітан Шарапов - Сич Сергій; 
Бабуся Червоної Шапочки - Муржак Сергій. 
Шевчук Вероніка в ролі Класної Шапочки сподобалась усім.

Із книги відгуків
    Я сьогодні побувала на виставі шкільного театру "Зорепад".  Учні 6-А класу показували казку "Класна Шапочка". Найбільше мені сподобались Шевчук Вероніка та Більська Марія. Надіюсь, що шкільний театр "Зорепад" і далі буде виступати з такими ж цікавими п'єсами.
Петрова Антоніна, 5-А клас

Педос Софія та Більська Марія.


Із книги відгуків
    ... Мені сподобалось, як мама Класної Шапочки співала з Басковим. Добре грали свої ролі Класна Шапочка та Вовк. Я хотіла б побачити в їхньому виконанні казку "Івасик Телесик"

Петраківська Юлія, 5-А клас

Романюк Сергій та Нікіфоренко Яна.

Із книги відгуків
    Мені дуже сподобалась вистава "Класна Шапочка", яку поставили учні 6-А класу. Було дуже цікаво і захоплююче за ними спостерігати. Учні були справжніми акторами і чудово виступили. Пісні - веселі і смішні. Все було просто супер!

Поровай Аліна, 5-А клас

Впізнали? Нікіфоренко Яна та Романюк Сергій.


Із книги відгуків
    Недавно я побував на виставі шкільного театру "Зорепад" - враження неймовірні. Всі учасники чудово грали свої ролі. Костюми були дуже цікаві та смішні. Я думаю, що ці учні могли б зіграти ще багато цікавих казок.


Турбовець Андрій, 5-А класКорінна Вікторія, Паламар Микола та Андрощук Оксана.

Із книги відгуків
    Сьогодні я побувала на виставі "Класна Шапочка". Я здивована грою 6-А класу - вони майбутні актори. Всі діти грали класно. Я  теж хотіла б ходити на заняття театрального гуртка.


Шрамко Аліса, 5-А клас


Із книги відгуків
    Нещодавно я зіграла роль зайця. Я була лейтинантом Хвостіковою. На сцені я почувалася вільно, відчувала себе справжньою актрисою! Вистава на репетиціях здавалась довгою, а прем'єра відбулася буже швидко. Ми дуже дякуємо вчительці, Лесі Михайлівні, адже завдяки тому, що ми ходили на заняття театрального гуртка, ми відчули себе справжніми акторами!


Андрощук Оксана, 6-А класІз книги відгуків
    Я вважаю, що зробив правильний вибір, пішовши на занняття театрального гуртка. Коли на душі сумно та самотньо, а ти приходиш на репетиції, сум проходить, і душу переповнюють позитивні емоції. На репетиціях ми відкриваємо свої нові таланти. Хочеться побажати "Зорепаду" ставати з кожним днем світлішим, професійнішим, веселішим, щасливішим...
З найкращими побажаннями, Паламар Микола по прізвиську Вовк, 6-А класІз книги відгуків
        Мені дуже сподобався виступ молодшої групи шкільного театру. Вразила їхня майстерна гра на сцені, хоч вони тільки початківці. Але я впевнений, що вони досягнуть великого успіху у кар'єрі акторів-аматорів.

Щербанюк Сергій, 8-Б клас

Сич Сергій та Романюк Сергій. 


Із книги відгуків
    Цього року я побувала на виставі "Класна Шапочка" . Мені сподобалося, що один чудовий учень (Сич Сергій) грав капітана міліції переодягненого в бабусю. І взагалі всі були чудові.
Хіхлач Каріна, 5-Б класІз книги відгуків
    ... Бажаємо юним акторам успіхів, наснаги, терпіння, бажання знову і знову підкорювати нові вершини.
Кухар Ірина, Полохач Анна, 8-Б класІз книги відгуків
       Мені дуже сподобалась п'єса "Класна Шапочка". Всі п'єси цього театру мені подобаються. Я сам вже другий рік ходжу на заняття театрального гуртка. Театр - можливість розкрити себе, знайти в собі щось нове. Приходьте в наш маленький театр і відкривайте в собі нові таланти. 

Дзюбко Ігор, 8-Б клас

Дуже сподобався глядачам Муржак Сергій в ролі бабусі.

Щира вдячність акторам! Бажаємо успіхів на шкільній сцені!1 коментар:

  1. «Я не смог бы закрыть свой первый дом без мистера Бенджамина Ли! Бенджамин и его команда сделали все возможное для меня в этой сделке. Он легко справился с моим очень трудным поворотом во времени и всегда был доступен для меня, когда у меня были вопросы (а у меня было много), даже когда он был вдали от офиса, что я очень ценил! Он и его команда обращались со многими продавцами в последнюю минуту и ​​неустанно работали, чтобы удостовериться, что я смогу закрыть до того, как истечет срок моей аренды (и, соответственно, моей помощи по первоначальному взносу). Мистер Бенджамин - невероятно знающий кредитный офицер, вежливый и терпеливый. Я сделал пару предложений по недвижимости до моей последней покупки, и Бенджамин помогал каждому, часто координируя свои действия с моим агентом за кулисами. Я чувствовал поддержку на протяжении всего процесса. Благодаря Бенджамину и неустанным усилиям его команды, я теперь являюсь счастливым владельцем дома! Я бы посоветовал вам рассмотреть Бенджамина Бриэля Ли для любого вида кредита.
    Г-н, Бенджамин Ли Связаться с informaions.via WhatsApp + 1-989-394-3740 Email- lfdsloans@outlook.com.

    ВідповістиВидалити